SPIN-OFF UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Spin-off Inelco został założony przez dr. Pawła Bącala z Wydziału Chemii UW i ściśle współpracuje z uniwersytetem. UW jest największym i jednym z dwóch najlepszych uniwersytetów w Polsce. Od marca 2018 uczelnia należy do Sojuszu 4 EU+, który ma status uniwersytetu europejskiego w konkursie ogłoszonym przez Komisję Europejską. W październiku 2019 roku UW wygrał konkurs w programie „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” organizowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.W 2016 Uniwersytet Warszawski zajął 3. miejsce w Europie Południowej i Wschodniej oraz 96. na świecie w rankingu wschodzących gwiazd nauki Nature Index Rising Stars. W międzynarodowym rankingu ARWU, zwanym rankingiem szanghajskim w 2017 Uniwersytet Warszawski zajął miejsce w przedziale 301-400 (najwyższe ze wszystkich polskich uczelni), a w rankingu QS World University Rankings w roku 2018 miejsce w przedziale 411-420. W szanghajskim rankingu dziedzinowym w 2018 uwzględnionych zostało 10 dyscyplin prowadzonych na UW. To właśnie ścisła współpraca z UW pozwala na tworzenie nowych materiałów i stopów o niezwykłych właściwościach.

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Badania i rozwój

W nowoczesnym laboratorium badawczym pracują wykwalifikowani, doświadczeni i posiadający wszechstronną wiedzę specjaliści w dziedzinie chemii i fizyki, którzy rozwijają obecne technologie, a także poszukują nowych rozwiązań technicznych.

Sprzedaż i marketing

Zespół sprzedaży i marketingu dąży do realizacji wspólnego celu - efektywnego promowania produktów Inelco i osiągania wyników sprzedażowych z licencjonowania wybranych produktów zewnętrznym firmom.

HR

Inelco to ludzie, dlatego tak ważne dla naszego Działu HR są wpływ na kształtowanie kultury organizacyjnej oraz budowanie efektywnych i współpracujących zespołów.

Jakość

Nasi specjaliści czuwają nad weryfikacji bezpieczeństwa procesów produkcyjnych naszych produktów, tak aby to co powstaje spełniało wszystkie wymagane standardy Inelco.

Nasz produkty dowodzą, że szkodliwy chrom można wyeliminować, a powłoka i tak będzie zdobiła metalowe produkty. Nasze produkty oferujemy producentom armatury, złączy, mebli, czy motoryzacyjnych elementów dekoracyjnych. Przyjmujemy zlecenia z przemysłu, a także poszukujemy na zlecenie nowych stopów metali oraz materiałów o określonych właściwościach fizycznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, czy zakupem naszych produktów zapraszamy do kontaktu.